Regisztráció »

Állás

Elektromos projektvezető munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

·         Együttműködés a megrendelővel

·         Alvállalkozók munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése

·         Kollégák munkájának irányítása

·         Adott projekt megvalósításához szükséges anyagok, eszközök, erőforrás igény   meghatározása

·         Ütemtervek készítése és annak betartatása

·         Havi jelentések készítése, heti egyeztetések

·         Műszaki előírások betartatása

·         Elszámolások összeállítása

·         Átadás-átvételek lebonyolítása, dokumentálása

Elvárások:

·         Felsőfokú műszaki végzettség

·         gyengeáramú-, épületfelügyeleti rendszerek ismerete

·         Minimum 3 év vezetői gyakorlat

·         Felhasználói szintű (Word, Excel) számítógépes ismeret

·         Magas szintű kommunikációs és szervező készség

Előny: Épületek és építmények villamossági területen szerzett felelős műszaki vezetői végzettség (MV-ÉP/ÉV)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az alábbi e-mail címre: biharico@biharico.hu